WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE KLUBU UKS UNIA STRZYBNICA

Top 10 teams

Pozycja Drużyna Pl SD Pts
1. GKS PIAST II GLIWICE S.A. 1 +4 3
2. HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 1 +4 3
3. LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1 +3 3
4. DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 1 +2 3
5. LKS SOKÓŁ ORZECH 1 +2 3
6. KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1 0 1
7. LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 1 0 1
8. MKSR CZARNI PYSKOWICE 1 0 1
9. UKS UNIA STRZYBNICA 1 0 1
10. LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 1 0 1

O nas

Uczniowski Klub Sportowy "UNIA" Strzybnica został powołany do życia w grudniu 2011r., i kontynuuje tradycje sportowe Strzybnicy sięgające 1924r. W klubie skupiamy się na szkoleniu i pracy z najmłodszymi adeptami piłki nożnej, prowadząc młodzieżowe i dziecięce drużyny z wielu roczników.

Czytaj więcej

W dniu 24.06.2020r. w siedzibie UKS "UNIA" Strzybnica, przy zachowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa, odbyło się Walne Zebrania Sprawozdawcze Członków Klubu za rok 2019.

W trakcie zebrania przedstawiono sprawozdanie merytoryczne z działalności Klubu oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej, które następnie zostały przez Walne Zebranie przyjęte stosownymi uchwałami, a Zarządowi udzielono absolutorium.
Walne Zebranie przyjęło również rezygnację trzech dotychczasowych Członków Zarządu, tj. Panów Sylwestra Krok, Dariusza Mlak i Michała Ochałek, z członkostwa w Zarządzie oraz z pełnionych przez nich w Zarządzie funkcji. Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować Sylwkowi, Darkowi i Michałowi za współpracę, wkład i zaangażowanie w działalność na rzecz Klubu oraz ogromną pracę, którą włożyli w rozwój Klubu???.
W wyniku przeprowadzonych wyborów uzupełniających do składu Zarządu Klubu dołączył Sebastian Mól, którego serdecznie witamy w gronie Zarządu i życzymy owocnej współpracy i samych sukcesów.
Walne Zebranie, na wniosek Zarządu Klubu, przyjęło również uchwałę o nadaniu członkostwa honorowego dla Pana Jana Kałużnego i Pana Józefa Gołkowskiego - osób zasłużonych dla strzybnickiego Klubu.

Dziękujemy wszystkim obecnym za udział w zebraniu.

Aktualności

Previous Next Play Pause

Wspierają nas