Aktualności - wszystkie

PORAŻKA Z BOBROWNIKAMI!

PORAŻKA Z BOBROWNIKAMI!

Miniona sobota nie była udana dla naszej I drużyny, która uległa u siebie KS Górnik Bobrowniki Śl. 1:2 (0:1). Nasza drużyna zagrała zdecydowanie poniżej oczekiwań i nie potrafiła znaleźć sposobu na grającą ambitnie i walecznie, lecz stosującą głównie proste środki gry, drużyną gości. W grze naszej drużyny było zbyt dużo niedokładności, brakowało konsekwencji i skuteczności. Goście z kolei wykorzystali swoje sytuacje. Nasz zespół przebudził się w końcówce spotkania, kiedy to nie mając już nic do stracenia rzucił się do odrabiania strat, co przyniosło efekt w postaci bramki, gdy po strzale Pawła Opary i rykoszecie piłka znalazła drogę do bramki. Na odrobienie strat i osiągnięcie korzystnego wyniku zabrakło niestety czasu.

SKŁAD UNII:
1. Marek Szudlo
2. Krzysztof Sobel
3. Bartosz Chryst (70' Mateusz Stańko)
4. Demuri Gogiashvili
5. Temuri Tsulaia (75' Paweł Opara)
6. Krzysztof Różański
7. Dominik Siwy
8. Eryk Penkala (60' Łukasz Żyła)
9. Damian Różański [C]
10. Robert Srebro (65' Andrzej Stiler)
11. Mateusz Bajdała (45' Mateusz Urbański)