Aktualności - wszystkie

PIAST ZBYT MOCNY!!!

PIAST ZBYT MOCNY!!!

Rezerwy Mistrza Polski - Piasta Gliwice okazały się zbyt mocne dla naszej drużyny i zwyciężyły 0:5 (0:1). Druga drużyna Piasta zawitała do Strzybnicy w swoim najsilniejszym możliwym składzie, z wieloma zawodnikami szerokiej kadry Mistrza Polski. I choć od początku do końca spotkania to Piast przeważał i dyktował warunki gry, nasza drużyna podjęła rękawicę i ambitnie walczyła o jak najlepszy rezultat. Pomimo porażki postawa naszej drużyny daje nadzieję na dobrą grę i pozytywny rezultat w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej, także z optymizmem patrzymy w przyszłość.

SKŁAD UNII:
1. Sebastian Mól
2. Temuri Tsulaia
3. Demuri Gogiashvili
4. Dominik Siwy (55'Bartosz Chryst)
5. Krzysztof Sobel
6. Krzysztof Różański (80' Mateusz Bajdała)
7. Eryk Penkala (62' Paweł Opara)
8. Andrzej Stiler (45' Robert Srebro)
9. Mariusz Krupa (70' Mateusz Stańko)
10. Damian Różański [C]
11. Mateusz Urbański