Aktualności - wszystkie

ROZGRYWKI ZAWIESZONE!!!

ROZGRYWKI ZAWIESZONE!!!

Polski Związek Piłki Nożnej podjął Uchwałę nr III/42, w sprawie zasad postępowania na wypadek braku możliwości rozgrywania oficjalnych meczów piłkarskich na terytorium RP w sezonie 2019/2020 w związku z decyzją organów państwowych.

Na podstawie tej Uchwały rozgrywki III ligi i pozostałych klas rozgrywkowych kobiet i mężczyzn wszystkich kategorii wiekowych zawieszono do dnia 29 marca 2020 roku włącznie. Wznowienie rozgrywek przewidziano na pierwszy weekend kwietnia. Nowe terminy odwołanych kolejek Śląski Związek Piłki Nożnej poda wkrótce.

Warto również zaznaczyć, iż z uwagi na potencjalne zagrożenia dla zdrowia i życia spowodowane rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 a także biorąc pod uwagę stanowisko Minister Sportu o odwołaniu wszystkich imprez sportowych oraz kolejne decyzje zapadające na poszczególnych szczeblach władz państwowych Prezydium Podokręgu Bytom odwołuje wszystkie mecze towarzyskie oraz wszelkie zajęcia sportowe organizowane przez kluby Podokręgu zarówno dla kategorii młodzieżowych jak i seniorskich.

Mając na uwadze powyższe, jak również Zarządzenie Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry Zarząd UKS "UNIA" Strzybnica zawiesza również zajęcia treningowe drużyn seniorskich (zajęcia drużyn dziecięcych i młodzieżowych zostały zawieszone już wcześniej) oraz zamyka obiekt klubowy (zakaz korzystania z boisk i siłowni plenerowej) od dnia 13.03.2020r. do odwołania.

http://slzpn.pl/slaski/zpn/aktualnosci/4048/zawieszenie-wszystkich-rozgrywek-do-29-marca-2020-r-wlacznie?fbclid=IwAR1W3_XBa62TKXcAzxWJpXfGVZ8cnYrbndPiWHSRRFp44nqjGCBRhf9JddA